Ráno o 9.00 hod. žena šoférovala s 3,15 promile. Príde aj o vodičák aj o auto

0
40

KR PZ Trnava |MM|  Dopravní policajti odhalili na cestách ďalšieho opilca. Opitá za volantom Škoda sedela 46 ročná žene z okr. Trnava.

Včera ráno krátko po 09.00 h ju policajti našli v takomto stave na parkovisku pred nákupným centrom na Ulici Trstínskej v Trnave.

Policajná hliadka ženu zastavila a vodičku vyzvali na orientačnú dychovú skúšku.
V dychu jej namerali 1,51 mg/l, čo je v prepočte 3,15 promile. Aj ďalšie opakované dychové skúšky boli pozitívne, nad promile a preto jej policajti ďalšiu jazdu zakázali a ženu eskortovali do policajnej cely.
Policajtom povedala, že sa skoro ráno vrátila z Rakúska a v aute si proste vypila. Domov to pritom iba mala pár kilometrov.

TROJPROMILOVÁ „VÝZVA“ MÁ DOHRU

Po dvoch mužoch, ktorí nafúkali cez víkend okolo 3 promile, prekonala táto žena oboch chlapov. Aj v tomto prípade ju policajti riešia v tzv. super rýchlom konaní za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.
Okrem trestu, ktorý jej hrozí na súde, príde pravdepodobne aj o auto. V zmysle zákona, je policajti zaistili auto, na ktorom sa dopustila trestného činu. Škoda Fabia tak môže prepadnúť aj v prospech štátu.

BUDŤE NA SEBA PRÍSNI

S predsavzatiami ani s novými výzvami nečakajte na nový rok, ale dajte si ich ešte dnes. Za volantom opitý jazdiť nebudem, nikdy!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno