Cez víkend sme mali aj takéto nehody. Zrazená cyklistka s dieťaťom a zranená skútristka

0
9

KR PZ Trnava |MM|  Obe nehody v meste Piešťany sa skončili našťastie bez vážnych zranení.

PRI NEHODE SA ZRANILO ROČNÉ DIEVČATKO
Policajné hliadky zasahovali pri nehode s malým dievčatkom v sobotu na obed.
67 ročná vodička vychádzala z parkoviska pred obchodným domom a nevšimla si z pravej strany prichádzajúci bicykel s mamičkou a dcérkou.
26 ročná cyklistka sa už nedokázala vyhnúť a auto do nich narazilo. Malé dieťa, ktoré sa viezlo v sedačke na bicykli, si udrelo hlavu.
Po nehode ho spolu s mamou previezli na ošetrenie do nemocnice. Podľa predbežnej lekárskej správy utrpelo dievčatko ľahké zranenia. Polícia alkohol u vodičiek nezistila.

MYSLEL SI TO, ŽE TO STIHNE A NESTIHOL
Tvrdý pád na zem z motocykla zažila aj 23 ročná mladá žena z Hlohovca. Pri jazde v meste Piešťany sa jej pred oči vyrútilo osobné auto.
43 ročný vodič bol zaparkovaný pri garáži, keď vyštartoval na ulici Bratislavskú. Policajtom na mieste nehody povedal, že si všimol mladú skútristku, ale myslel si, že to stihne. Vodička, ktorá išla smerom od centra mesta sa jeho reakcii za volantom zľakla a z motocyklu spadla. Pri páde na zem sa zranila a predbežne túto nehodu evidujeme s ľahkým zranením. Ani v tomto prípade polícia alkohol u vodičov nenamerala

Prevencia na záver:
Nepozornosť a precenenie síl za volantom sú najčastejšie príčiny nehôd. Myslite na to, keď budete nielen dnes jazdiť po cestách.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno