Poveternostná situácia v Trnavskom kraji počas včerajšieho dňa

0
23
ilustračná foto

KR HaZZ Trnava |MM| V súvislosti s poveternostnou situáciou v Trnavskom kraji zo dňa 13. júna 2022 od 6:00 hodiny do 14. júna 2022 do 6:00 hodiny zasahovali príslušníci  Hasičského a záchranného zboru a členovia dobrovoľných hasičských zborov obcí celkom 16-krát.

Príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch zasahovali 2-krát. Príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Dunajskej  Strede boli vyslaní k zásahu 1-krát. Príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Senici zasahovali na mieste udalosti 3-krát. Príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Galante (z zasahovali 1-krát. Dobrovoľní hasiči z Prašníku, Sobotišťa, Holíča, Brodského, Gabčíkova, Kútov, Unínu, Veľkých Úľan a Maduníc zasahovali po 1-krát. Hasiči odstraňovali popadané a naklonené stromy z cestných komunikácií, ktoré ohrozovali plynulú a bezpečnú premávku.

Celkom zasahovalo 22 profesionálnych príslušníkov a 37 členov dobrovoľných hasičských zborov miest a obcí. Na miestach udalostí bolo nasadených spolu 16 kusov hasičskej techniky.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno