Policajti chytili 3 opitých vodičov. Dvaja z nich šoférovali to isté auto

0
7

KR PZ Trnava |MM|   Všetkých troch sme obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Za jazdu pod vplyvom alkoholu môže vodičom hroziť strata slobody až na 1 rok.

POLICAJTI VS. OPITÍ ŠOFÉRI NA 1 AUTE  2:0

V sobotu večer zastavili galantskí dopravní policajti, pri obci Horné Saliby, auto Seat Alhambra. Jeho 34 ročného vodiča podrobili dychovej skúške, s výsledkom 1,88 promile. Pri kontrole dokonca zistili, že muž nemá vodičské oprávnenie. Policajti šoféra obmedzili na osobnej slobode a previezli na policajné oddelenie.

Medzitým si namiesto vodiča sadol 61 ročný spolujazdec. Toho zastavila, približne o pol hodinu neskôr, druhá policajná hliadka. Muž pri kontrole nafúkal 1,21 promile a aj on jazdil bez vodičáku. Tak ako jeho predchodca, skončil aj starší z mužov na polícii.

Oboch (ne)vodičov z Banskobystrického kraja sme riešili v tzv. superrýchlom konaní. O ich osude dnes rozhodoval galantský súd.

 

NAFÚKAL AJ PÁN NA SEATE CORDOBA

Toho zastavili, včera v noci, leopoldovskí policajti v obci Madunice. 51 ročnému mužovi namerali v dychu 1,02 mg/l alkoholu, čo je v prepočte 2,13 promile. Policajti ho zadržali a ako bonus dostal možnosť vytriezvieť v trnavskej CPZ.

Policajti aj tohto vodiča riešia v tzv. superrýchlom konaní a pred sudcu, ktorý bude rozhodovať o jeho vine a treste, sa postaví už o pár dní.

JAZDITE LEN S TRIEZVOU HLAVOU!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno