PRÁVE TERAZ: Vážna havária na Bratislavskej ulici – VIDEO – AKTUALIZOVANÉ

0
4506

Sereď / Na Bratislavskej ulici pri odbočke na ulicu Priemyselnú došlo k vážnej dopravnej nehode.

Kolízia osobného auta s motorkou si vyžiadala zásah všetkých zložiek IZS.

Na mieste zasahuje jednotka HaZZ zo Serede, dve vozidlá RZP (aj s lekárom), polícia a zvládnuť dopravu na mieste nehody pomáhajú aj dve hliadky Mestskej polície.

POZOR !! Na Bratislavskej ulici, teda výpadovke z mesta na Sládkovičovo (neďaleko bývalého MILEXu) je premávka obmedzená v jazdnom pruhu von z mesta.

POZOR !! Na mieste zasahujú záchranné zložky, jazdite preto mimoriadne opatrne !!

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR HaZZ Trnava

Dňa 5. mája 2022 po 14-tej hodine zasahovala 4-členná hasičská posádka zo Serede pri dopravnej nehode jedného osobného motorového vozidla a motocykla na štátnej ceste III/1338 v Seredi, okres Galanta. Pri zrážke utrpela jedna osoba zranenia, ktoré si vyžiadali poskytnutie predlekárskej prvej pomoci. Po príjazde záchrannej zdravotnej starostlivosti bola následne osoba odovzdaná do jej opatery. Príslušníci neskôr miesto udalosti vymedzili dopravnými kužeľmi. Na havarovanom motocykle boli vykonané protipožiarne opatrenia. Po zdokumentovaní dopravnej nehody bolo osobné motorové vozidlo a motocykel odstránené z cestnej komunikácie. Pre únik prevádzkovej kvapaliny bol na vozovke vykonaný posyp sorpčným materiálom.

 

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR PZ Trnava

Podľa prvotných informácií zavinil nehodu vodič osobného auta. Vodič motocyklu utrpel pri náraze viaceré zranenia a podľa zasahujúceho lekára už nebolo vhodné, aby ho policajti podrobili orientačnej dychovej skúške na alkohol. Muž bol prevezený do nemocnice.
Miera zavinenia je naďalej v štádiu policajného  vyšetrovania.
Pripomíname, že prioritou pre každého by mala byť hlavne bezpečnosť na cestách.
Aj napriek rýchlej dobe, nie je rozhodujúce ako rýchlo sa človek dostane do cieľa, ale hlavne, aby to bolo bez ujmy na životoch a zdraví.

 

 

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno