Vozidlo zostalo uviaznuté v požiarnej nádrži

0
30

KR HaZZ Trenčín |MM|  Dňa 14. februára, krátko pred ôsmou hodinou ráno bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla, ktoré zostalo uviaznuté v požiarnej nádrži. Udalosť sa stala v katastri mesta Myjava, v časti U Vankov.

Na zásah boli postupne vyslaní siedmi príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Myjavy a Trenčína so štyrmi zásahovými vozidlami.

Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že havarovaný automobil sa nachádzal uviaznutý v požiarnej nádrži, v hĺbke cca 1,5 metra. Vodič, ktorému sa z vozidla podarilo vyslobodiť sa bez viditeľných zranení nachádzal na brehu, avšak bol celý mokrý a čiastočne podchladený. Podľa jeho informácii sa v postihnutom automobile nikto ďalší nenachádzal.

Myjavskí hasiči zabezpečili miesto dopravnej nehody, vodičovi poskytli prvú pomoc, deku a naložili ho do hasičského vozidla. Ďalší dvaja hasiči vykonali obhliadku havarovaného automobilu, pričom bolo potvredené, že vo vnútri sa nikto ďalší nenachádza.

Po príchode hasičov z Trenčína – členov potápačskej skupiny, bolo postihnuté vozidlo uviazané pomocou nosných popruhov a prostredníctvom špecialnej vyslobodzovacej techniky s hydraulickou rukou vytiahnuté z nádrže späť na vozovku.

 

 

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno