Zvrhlík v autobuse obťažoval 10 ročného chlapca. Ak by ste boli svedkom takéhoto konania, okamžite volajte políciu !

0
17
ilustračná foto

Policajti vo štvrtom bratislavskom okrese sa aktuálne intenzívne zaoberajú prípadom, ku ktorému došlo v uplynulých dňoch v autobuse MHD v smere do Devínskej Novej Vsi.

Podľa doterajších informácií mal doposiaľ neznámy muž počas cestovania v autobuse MHD prenasledovať 10-ročného chlapca. Chlapec chcel z blízkosti muža odísť, avšak muž sa aj napriek tomu zdržiaval v jeho blízkosti a cez oblečenie sa dotýkal svojich intímnych častí tela. Celý incident, ktorý trval niekoľko minút ukončila až jedna z cestujúcich, ktorá začala na muža kričať. Ten z miesta utiekol, pričom žena chlapca následne odprevadila až pred dvere domu.

Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV v súvislosti s týmto prípadom už začal trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva. Po totožnosti muža intenzívne pátrame.

V nadväznosti na uvedený prípad APELUJEME a VYZÝVAME občanov, aby v prípade ak sú svedkami, alebo majú podozrenie z páchania akéhokoľvek protiprávneho konania, nás kontaktovali na BEZPLATNOM čísle polície 158. To je občanom k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni.

Včasným oznámením a prijatím informácie o protiprávnom konaní sa ZVYŠUJE pravdepodobnosť zadržania jeho páchateľa a samotného OBJASNENIA takéhoto skutku.

 

zdroj: KR PZ Bratislava

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno