Vážna nehoda pre nepozornosť. Pre jedného zo zranených letel vrtuľník

0
24

KR PZ Trnava |MM| Policajti vyšetrujú príčiny a okolnosti včerajšej poobednej nehody pri obci Čiližská Radvaň, v okrese Dunajská Streda. Zranili sa pri nej 3 osoby, z toho 2 vážne.

Podľa prvotných informácií, 21 ročná vodička na Audi Q7 nedala, pri vychádzaní z vedľajšej cesty, prednosť autu Renault Thalia. Jeho 57 ročný vodič už na situáciu nestihol zareagovať. Silný náraz odhodil Audi mimo cestu, do betónového stĺpu elektrického vedenia. Ten sa zlomil a zostal visieť na elektrických kábloch.

Zo zdemolovaných áut museli hasiči vytiahnuť dve vážne zranené osoby. V aute Renault sa zranil vodič a aj jeho 50 ročná spolujazdkyňa. Tá pri náraze utrpela ťažké zranenia. Najhoršie dopadol 19 ročný mladík, ktorý sedel pri mladej vodičke. S vážnymi zraneniami ho museli letecky transportovať do nemocnice. Policajti vodičke, ktorá sa pri nehode nezranila, na mieste zadržali vodičský preukaz. Prítomnosť alkoholu u vodičov policajti nepotvrdili.

Upozorňujeme najmä mladých vodičov, aby sa plne sústredili na šoférovanie a sledovali situáciu v premávke. Stačí malá nepozornosť a môžete spôsobiť tragédiu, z ktorej sa budete spamätávať do konca života.

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno