Pri policajtoch bol slušný a pokorný. Doma za počítačom zrazu veľký hrdina

0
26

KR PZ Trnava |MM| Na sociálnej sieti sa sťažoval, že dostal pokutu za prevoz vianočného stromu. Niektorí ľudia mu dokonca uverili. Realita bola však iná.

Policajti sa stretávajú aj s takými prípadmi, keď si previnilci pri zastavení sypú popol na hlavu, ospravedlňujú sa a bez akýchkoľvek výhrad aj zaplatia uloženú pokutu. Po návrate domov sa však snažia sami pred sebou ospravedlniť svoje konanie a svoje vymyslené príhody zverejnia na sociálnych sieťach.

 

VODIČ PREDBIEHAL, KDE NEMAL

S podobným scenárom prišiel aj 28 ročný vodič. Toho v sobotu dopoludnia zastavila hliadka PMJ na ceste I. triedy pri obci Blatná na Ostrove, v okrese Dunajská Streda. Priamo pred ich očami predbiehal iné auto na mieste, kde je to zakázané. Policajti ho zastavili a za priestupok v doprave mu uložili pokutu vo výške 50 eur. Svoju vinu bez zaváhania priznal, svoje konanie oľutoval a uloženú pokutu hneď aj zaplatil.

 

O HODINU PRIŠIEL ZVRAT

Chvíľu si to mladý pán nechal odležať v hlave a na sociálnu sieť potom zavesil príspevok o tom, ako policajti číhajú na vodičov, ktorí nesprávne prevážajú vianočný stromček. Podľa jeho vyjadrení mu za tento nedostatok chcela hliadka uložiť pokutu 150 eur, alebo dokonca zadržať vodičský preukaz.

Apelujeme na ľudí, aby kvôli vidine množstva „lajkov“ a komentárov, nešírili po internete vymyslené príbehy a nešírili tak zbytočne medzi ostatnými paniku. Sú totiž aj takí, ktorí týmto príbehom veria a zo strachu z polície zostanú nakoniec na Vianoce bez vianočného stromčeka.

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno