PRÁVE TERAZ: Vážna dopravná nehoda na svetelnej križovatke v Seredi. Križovatka je neprejazdná !! – AKTUALIZOVANÉ

0
8783

 

Pred chvíľou došlo k dopravnej nehode na svetelnej križovatke pri bývalom hoteli Hutník v Seredi. Malo prísť ku kolízii auta s chodcom. Na mieste zasahujú záchranári a križovatka v smere z centra na ulicu Trnavskú a z Trnavskej do centra je neprejazdná !!

Použite obchádzku okolo Základnej školy J. Fándlyho.

Pozor po vozovke sa pohybujú záchranári – zvýšte pozornosť aj pri prejazde križovatky smerom z centra na Železničnú stanicu a Cukrovarskú ulicu.

Bližšie informácie prinesieme po ich overení.

 

– – –

 

AKTUALIZOVANÉtlačová správa KR HaZZ Trnava

Dňa 20. júla 2021 o 21:27 na ulici D. Štúra bola nahlásená dopravná nehoda – zrážka chodcu na priechode pre chodcov osobným motorovým vozidlom. Po príchode hasičskej jednotky zo Serede bolo zistené, že osoby, ktoré cestovali vo vozidle sa v ňom už nenachádzajú. Zasahujúci príslušníci asistovali záchrannej zdravotnej službe pri poskytnutí prvej predlekárskej pomoci. Na vozidle boli vykonané protipožiarnej opatrenia. Počas zásahu bola križovatka uzavretá.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – stanovisko nám zaslala hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová:

„Môžem potvrdiť, že sme včera večer prijali volanie na tiesňovú linku 155 so žiadosťou o pomoc pre údajne zrazeného chodca. Vyslaní záchranári ho ošetrili a s poraneniami hlavy pri vedomí previezli do nemocnice“.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR PZ Trnava

NESKÚSENÁ VODIČKA A CHVÍĽA NEPOZORNOSTI. ZRAZENÝ CHODEC JE V KRITICKOM STAVE

Dopravní policajti z Galanty boli včera privolaní k nehode osobného auta a chodca.

Krátko po 21.00 h prijali policajti oznámenie o zrazenej osobe na ulici M. R. Štefánika v Seredi. 24 ročný muž prechádzal cez osvetlený priechod pre chodcov. V čase, keď bol v strede cesty, do neho bez brzdenia narazilo auto Chevrolet Aveo. Za volantom sedela len 19 ročná miestna žena. Náraz bol taký silný, že muž preletel cez auto a skončil na zemi v bezvedomí, s vážnymi poraneniami hlavy. Privolaná RZP ho po prvotnom ošetrení urýchlene previezla do trnavskej nemocnice. Dychová skúška alkohol u mladej vodičky nepotvrdila. Prítomnosť alkoholu u chodca bude zisťovaná z jeho krvi. Policajti na mieste žene zadržali vodičský preukaz.

Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví s následkom ťažkej ujmy na zdraví. Na zistení okolností a presnej príčiny nehody policajti intenzívne pracujú.

Polícia apeluje najmä na mladých a neskúsených vodičov, aby nepreceňovali svoje schopnosti a šoférovaniu venovali plnú pozornosť. Zvýšiť opatrnosť a spomaliť je potrebné najmä v blízkosti priechodov pre chodcov. Kamaráti, mobil, všetko počká. Stačí totiž okamih a výčitky svedomia nezmiznú do konca života.

 

– – –

 

AKTUALIZOVANÉ – pridané video z dopravnej nehody

 

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno