Po dopravnej nehode dvoch vozidiel pri Banke došlo k požiaru

0
12

KR HaZZ Trnava |MM|   Na ohlasovňu požiarov hasičskej stanice Piešťany bola dňa 23. mája 2021 krátko po 17-tej hodine prostredníctvom krajského operačného strediska nahlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel.

V dôsledku nehody prišlo k vzniku požiaru. Udalosť sa stala na štátnej ceste II/499 v obci Banka, okres Piešťany. Jazda hasičskej jednotky na miesto udalosti bola sťažená hustým dažďom a dopravnou kolónou na miestnej komunikácií.

Po príchode jednotky bolo prieskumom zistené, že pri náraze vozidiel prišlo k pretrhnutiu benzínovej nádrže, z ktorej následne prišlo k úniku prevádzkových kvapalín na vozovku. Na likvidáciu požiaru bol použitý jeden stredotlakový prúd s penidlom. Po jeho uhasení hasiči pomocou zariadenia na navíjanie premiestnili havarované autá na krajnicu vozovky, aby tak minimalizovali vzniknuté dopravné kolóny vzniknuté dopravnou nehodou.

Po odstránení havarovaných vozidiel z cesty členovia dobrovoľného hasičského zboru obce Moravany nad Dudváhom pomocou vecných prostriedkov cestu očistili. Škoda na osobných motorových vozidlách bola predbežne vyčíslená na sumu 21 000 €. Pri udalosti neprišlo k žiadnemu zraneniu.

 

 

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno